Časté otázky


1, Koľko sa platí za prezentáciu ?

Prezentácia objektu je zdarma. Neplatia sa žiadne poplatky ani žiadne provízie.

2, Môžte vytvoriť prezentáciu za mňa ?

Ano je to možné, pošlite nám fotky a opis objektu alebo odkaz na www stránku a my to urobíme za vás.

3, Pridal som naše ubytovacie zariadenie, ale nie je uverejnené na portáli.

Objekt nie je vidieť, pretože po doplnení údajov objektu ste nevybrali prezentáciu za 0,-Eur. Je to nevyhnutný krok aby objekt bol aktivovaný.

4, Okrem prezentácie sme si vybrali aj službu "Akčné ponuky", ale náš objekt sa v akčných ponukách nenachádza.

Ak ste si vybrali túto službu a bola aktivovaná moderátorom, stačí sa prihlásiť a vybrať si tie ponuky v ktorých chete aby sa Vaše zariadenie objavilo. A to tak že vedľa názvu objektu v kolónke Editácia kliknete na "upraviť" a tam sa zobrazí aj záložka s názvou "Akčné ponuky" na ktorú stačí kliknúť. Po kliknutí si môžte vybrať kde si chcete umiestniť Vašu reklamu a doplniť text.

5, Ako môžem vytvoriť prezentáciu ?

Ak chcete pridať vaše ubytovacie zariadenie na naše stránky musíte sa zaregistrovať. Na zadanú e-mailovú adresu bude zaslaný aktivačný odkaz. Po kliknutí na aktivačný odkaz Váš účet bude aktívovaný a môžete sa prihlásiť a pridať vaše ubytovacie zariadenie. Aby objekt bol aktívny je nutné po vyplnení údajov ( záložiek) vybrať prezentáciu za 0,-Eur. Je to veľmi dôležité, bez toho nebude váš objekt zobrazený.

6, Ponúkate aj zvýhodnené pozície pre prezentáciu ubytovania?

U nás sa môžte reklamovať na niekoľko spôsobov:
a) Prvé pozície vo výsledkoch vyhľadávania
b) Odporúčané ponuky - na úvodnej stránke + podstánke
c) Akčné ponuky (npr.Letné prázdniny, na Nový rok, Veľká noc, Last minute atď)

7, Môžte mi povedať viac informácií ohľadom dodatočnej reklamy "Akčné ponuky" ?

Je to služba, ktorá vám umožní dodatočnú reklamu pri takých príležitostiach ako napríklad Letné prázdniny, Nový rok, Veľká noc, Last minute atď. Ponuky sú umiestnené v záložke Akčné ponuky, a dodatočne v podobe bannerov na hlavnej stránke. Môžte si vybrať tie ponuky v ktorých chete aby sa Vaše zariadenie objavilo. Do každej ponuky môžete napísať dodatočné informácie. Vo vašej prezentácii sa vytvorí ďalšia záložka s vybranými ponukami a textom.

8, Môžte mi povedať viac informácií ohľadom dodatočnej reklamy "Prvé pozície vo výsledkoch vyhľadávania" ?

Váš objekt sa zobrazí nad výsledkami vyhľadávania v danej lokalite, v ktorej je objekt zapísaný.

9, Môžte mi povedať viac informácií ohľadom dodatočnej reklamy "Odporúčané ponuky - na úvodnej stránke + podstánke" ?

To je veľký reklamný box na hlavnej stránke plus na podstránke vo výsledkoch vyhľadávania v ktorom sa zobrazuje maximálne desať objektov. V prípade že ich tam bude viac ako desať budú zobrazované náhodne. Po kliknutí na vašu ponuku užávateľ bude presmerovaný na stránku s prezentáciou vášho objektu.

10, Zaregistroval som sa, pridal naše zariadenie a vybral som si prezentáciu. Za ako dlho sa objaví na stránkach ?

Ak si vyberiete službu ktorá je zdarma bude aktivovaná po akceptácii moderátora. Ak si vyberiete aj platné služby tak budú oktivované po zaplatení čiastky na náš účet.

11, Dostanem faktúru ?

V súčasnej dobe niesme platcom DPH, a preto nevystavujeme faktúry. Možeme vám poslat potvrdenie e-mailom. Stačí ak pri dodávaní objektu zaznačíte pole ANO - chcem potvrdenie.