Cenník

Cenník platný od 31.07.2011

Všetky uvádzané ceny sú vrátane DPH.

                            PREZENTÁCIA OBJEKTU 0 €/na rok !!!


Objekt bude viditeľný odo dňa ktorý ste si zvolili.( ak ak ste si vybrali aj platnú službu tak po pripísaní čiastky na náš účet vlastnetu.sk ).
Platné služby budu realizované v čo najkratšom čase od pripísania sumy na účet:

Názov banky:Fio Banka
Číslo účtu: 2000366327/8330
Ako variabilný symbol napíšte vygenerované číslo objednávky, a ak je to možné do správy pre príjemcu napíšte názov objektu.Prezentácia objektu

Počet dní Cena Akciová cena Platná do dňa
365 0.00 EURO --- ---

Reklama objektu

Akčné ponuky
Je to služba, ktorá vám umožní dodatočnú reklamu pri takých príležitostiach ako (npr.Letné prázdniny, na Nový rok, Veľká noc, Last minute atď). Ponuky sú umiestnené v záložke Akciové ponuky, a dodatočne v podobe bannerov na hlavnej stránke. Táto služba je spoplatnená, a môžte si ju predplatiť na 3,6,9 alebo 12 mesiacov po prihlásení sa na svoj účet. V tejto cene si môžte vybrať tie ponuky, v ktorých chete aby sa Vaše zariadenia objavilo. Do každej ponuky môžete napísať dodatočné informácie. Vo vašej prezentácii sa vytvorí ďalšia záložka s vybranými ponukamy a textom. Po výbere tejto služby a akceptácii zo strany moderátora, prihláste sa prosím a v menu zvoľte "Upraviť objekt" a potom kliknite na záložku "Akciové ponuky" aby vyplniť údaje a aktivovať službu.
Počet dní Cena Akciová cena Platná do dňa
90 1.00 EURO --- ---
180 2.00 EURO --- ---
270 4.00 EURO --- ---
365 6.00 EURO --- ---

Odporúčané ponuky - na úvodnej stránke + podstánke
To je veľký reklamný box na hlavnej stránke plus na podstránke vo výsledkoch vyhľadávania v ktorom sa zobrazuje maximálne desať objektov. V prípade že ich tam bude viac ako desať, budú zobrazované náhodne. Po kliknutí na vašu ponuku užávateľ bude presmerovaný na stránku s prezentáciou vášho objektu. Táto služba je spoplatnená, a môžte si ju predplatiť ¨na 1,2 alebo 3 mesiace po prihlásení sa na svoj účet.
Počet dní Cena Akciová cena Platná do dňa
30 6.00 EURO --- ---
60 12.00 EURO --- ---
90 15.00 EURO --- ---

Prvé pozície vo výsledkoch vyhľadávania
Váš objekt sa zobrazí nad výsledkami vyhľadávania v danej lokalite, v ktorej je objekt zapísaný. Odporúčame túto formu reklamy, pretože v súvislosti s tým že objekt bude vždy medzi prvími, klient začne hľadať vhodné ubytovanie práve od vašeho objektu. Táto služba je spoplatnená, a môžte si ju predplatiť ¨na 1,2 alebo 3 mesiace po prihlásení sa na svoj účet.
Počet dní Cena Akciová cena Platná do dňa
30 3.00 EURO --- ---
60 6.00 EURO --- ---
90 9.00 EURO --- ---